POWER
THROUGH
EXPERIENCE

Bycie liderem to wyznaczanie trendów, a nie podążanie za nimi

Mauricz Training Center to miejsce wyjątkowe. Naszym największym pragnieniem jest ciągłe dążenie do perfekcji. Jutro chcemy być lepsi, niż jesteśmy dziś. Stawiając takie założenia, poprzeczkę wymagań zawiesiliśmy bardzo wysoko. Staramy się być najlepsi we wszystkim, co robimy. Każdy nowy członek zespołu to profesjonalista, ale przede wszystkim wielki pasjonat, który podziela nasz entuzjazm i etos pracy.

Każde ze szkoleń, które pojawia się w naszej ofercie jest dokładnie przeanalizowane, przemyślane i zaplanowane w najmniejszym detalu. To nie miejsce na improwizację. Szanujemy czas i finanse naszych kursantów. Chcemy przekazać skondensowaną do maksimum dawkę wiedzy, która pozwoli każdemu uczestnikowi budować kompetencje trenera, dietetyka czy fizjoterapeuty lub po prostu rozwijać się w swojej dyscyplinie sportowej.

Obecnie Mauricz Training Center wykształciło ponad 10.000 kursantów, podczas przeszło 500 szkoleń. Nie zwalniamy tempa. Ciągle poszerzamy naszą ofertę, rozwijając ją o nowe bloki tematyczne. Każde ze szkoleń jest co roku konfrontowane z nowymi doniesieniami ze świata medycyny, dietetyki, treningu funkcjonalnego, suplementacji. Stworzyliśmy bardzo dobry produkt, ale nie przestajemy go udoskonalać, bo wierzymy, że stały rozwój pozwoli nam i Wam wejść na jeszcze wyższy poziom.

Najlepsi dla najlepszych

Nasze kompetencje zostały już dawno docenione na wielu polach. Grono współpracujących z Mauricz Training Center zawodowców stale się poszerza, co jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu i jakości, jaką wnosimy do przygotowań przedstartowych. Szkoleniowcy Mauricz Training Center są regularnie włączani do sztabów trenerskich czołowych polskich sportowców. Współpracujemy m.in. z: Joanną Jędrzejczyk, Izu Ugonohem, Mamedem Khalidovem, Michałem Materlą, Krzysztofem Ignaczakiem, Katarzyną Baranowską, Aslambekiem Saidovem, Michałem Kitą, Filipem Zaborowskim, Michałem Gadowskim, Maciejem Jewtuszką i wieloma innymi.

Dzięki holistycznemu podejściu i wiedzy popartej silnym podłożem naukowym jesteśmy w stanie, zaczynając od szczegółowych badań i trafnej diagnozy, określić wszystkie najważniejsze parametry psychofizyczne, a następnie zastosować odpowiednio dobrane rozwiązania, wpływając znacząco na poprawę wyników sportowych. Często zmieniamy nie tylko plan żywieniowy. Wdrażamy nowoczesną myśl dietetyczną, budując od nowa procesy zachodzące w ciele sportowca. Dzięki temu możemy działać na wielu obszarach, poprawiając m.in. poziom nawodnienia czy gospodarkę mineralną organizmu, przyspieszając jednocześnie jego regenerację, ale też wynosząc na inny poziom szybkość, siłę, refleks.

Naszą pasją i głównym celem działań jest maksymalne wykorzystanie naturalnych predyspozycji zawodników. Cały zespół Mauricz Training Center dba o ciągły rozwój możliwości naszych podopiecznych.

WSPÓŁPRACUJEMY Z
reebok
trec
on
diet_food
healthy
menshealth