Jakub Mauricz

CEO / Szkoleniowiec

Najbardziej rozpoznawalna twarz dietetyki sportowej w Polsce. Trener, dietetyk, szkoleniowiec, dydaktyk. Specjalizuje się w dietetyce sportowej i suplementacji w sportach siłowych i siłowo-szybkościowych. Współautor sukcesów największych polskich gwiazd sceny MMA: mistrzyni UFC – Joanny Jędrzejczyk, mistrza KSW – Mameda Khalidova oraz Michała Materli, Izuagbe Ugonoha i wielu innych. Redaktor prowadzący magazynu Body Challenge. Autor wielu publikacji naukowych oraz artykułów publikowanych w czasopismach eksperckich, popularnonaukowych i lifestylowych.

Prowadzone szkolenia:
Dietetyka i suplementacja (Poziomy 1-4)
Interpretacja wyników krwi
Żywienie kobiet w ciąży i dzieci

Honorata Dziel

Szkoleniowiec

Na co dzień skupia się na indywidualnej pracy z pacjentami, prowadząc Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu. Specjalizuje się w diagnostyce według TCM oraz planowaniu indywidualnych programów powrotu do zdrowia wraz z profilaktyką prozdrowotną, wykorzystując fizjoterapię, akupunkturę oraz dietetykę. Na specjalne życzenie Uniwersytetu Central Ostrobothnia University of Applied Sciences w Yliviesce- Finlandia prowadziła wykłady dla studentów oraz pracowników Uniwersytetu. Jest autorką cyklicznych artykułów do magazynu Trainer oraz Body Challenge. Pracuje z czołowymi polskimi sportowcami.

Prowadzone szkolenia:
Anatomia funkcjonalna z fizjologią ludzkiego ciała
Holistyczne podejście do pracy z pacjentem
Instruktor Fitness
Masaż i terapia manualna w sporcie
Trener personalny
Wstęp do akupunktury i igłoterapii suchej (Poziomy 1-2)

Krystian Dziel

Szkoleniowiec

Fizjoterapeuta, masażysta, trener, refleksolog, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista w diagnostyce nieprawidłowości motorycznych oraz zaburzeń mięśniowo-powięziowych. Pod jego opieką znajdują się zarówno osoby uskarżające się na bóle wynikające ze zmian degeneracyjnych układu ruchu jak i wybitni sportowcy biorący udział w zawodach sportowych na światowej scenie. Współpracując od wielu lat z małżonką – Honoratą Dziel, zafascynowany jest wpływem metod niekonwencjonalnych na proces zdrowienia pacjenta, stosując z wielkim sukcesem m.in. refleksologię stóp, akupunkturę.

Prowadzone szkolenia:
Masaż sportowy
Terapia manualna w sporcie

Maciej Bielski

Szkoleniowiec

Absolwent AWFiS Gdańsk, asystował w katedrach fizjologii i biochemii wysiłku fizycznego. Dzięki temu zyskał solidną wiedzę na temat procesów zachodzących w ludzkim organizmie podczas przemian stymulowanych treningiem. Trener przygotowania motorycznego, certyfikowany trener Crossfit oraz RKC Hardstyle Kettlebell. Specjalizuje się w metodyce treningowej, skupiając się na poprawie zdolności motorycznych – siły, szybkości, wydolności. Pracuje z zawodowymi sportowcami różnych dyscyplin: MMA, BJJ, futbolu amerykańskiego, lekkoatletyki, kitesurfingu, koszykówki, biegania.

Prowadzone szkolenia:
Metodyka treningu (Poziomy 1-2)
Metodyka treningu Kettlebell
Trener personalny
Trener przygotowania motorycznego

Dr Patrycja Szachta

Szkoleniowiec

Dyrektor ds. naukowych Centrum Medycznego VitaImmun w Poznaniu. Studia doktoranckie ukończyła w Klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jest autorką licznych publikacji z zakresu probiotyków, prebiotyków oraz alergii i nietolerancji pokarmowych w czasopismach polskich i zagranicznych. Wykładowca na konferencjach medycznych oraz warsztatach dla lekarzy, dietetyków i pacjentów.

Prowadzone szkolenia:
Probiotyki i nietolerancje pokarmowe w praktyce (Poziomy 1-2)
Żywienie kobiet w ciąży i dzieci

Małgorzata Drobczyńska

Szkoleniowiec

Magister MBA, specjalista ds. wdrażania innowacyjnych badań medycznych w Centrum Medycznym VitaImmun w Poznaniu. Posiada niemal 10 – letnie praktyczne doświadczenie w dziedzinie badań na nietolerancje pokarmowe i zaburzenia mikroflory jelitowej. Pasjonatka zdrowego żywienia i odpowiednio dopasowanej probiotykoterapii.

Prowadzone szkolenia:
Probiotyki i nietolerancje pokarmowe w praktyce (Poziomy 1-2)

Łukasz Sieńczewski

Szkoleniowiec

Absolwent dietetyki AWF w Poznaniu. W trakcie studiów prowadził badania z zakresu suplementacji w sporcie. Aktualnie specjalizuje się w tematyce diet eliminacyjno-rotacyjnych, zaburzeniach mikroflory jelit i celowanej probiotykoterapii oraz leczeniu żywieniowym i suplementacji u pacjentów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, miażdżycą, celiakią. Na co dzień zajmuje się żywieniem oraz suplementacją w chorobach autoimmunologicznych. Posiada certyfikat organizacji IFAA poziom IV z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie.

Prowadzone szkolenia:
Mikroflora jelitowa i nietolerancje pokarmowe (Poziomy 1-2)

Paulina Ihnatowicz

Szkoleniowiec

Współzałożycielka gabinetu medycyny żywienia Medfood. Wykwalifikowany dietetyk kliniczny i sportowy (Collegium Medicum na UMK Bydgoszcz) z dużą wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Ukończyła również studia z zakresu zdrowia publicznego. Autorka artykułów w Body Challenge i Food Forum. Nieustannie bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach, by być na bieżąco z najnowszą wiedzą z zakresu zdrowia i żywienia.

Prowadzone szkolenia:
Dietoterapia w praktyce (Poziomy 1-4)

Emilia Ptak-Kasica

Szkoleniowiec

Dyplomowany dietetyk z zakresu żywienia klinicznie chorych oraz sportowców (Collegium Medicum na UMK Bydgoszcz). Współzałożycielka gabinetu medycyny żywienia Medfood. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu dietetyki klinicznej, sportowej, psychologii, dietcoachingu, stale podnosząca swoje kwalifikacje. Śledzi na bieżąco nowe badania naukowe oraz literaturę branżową. Uważa, że kluczem do zachowania zdrowia jest zarówno dobrze dobrana dieta, jak i poczucie własnej wartości oraz motywacja do działania.

Prowadzone szkolenia:
Dietoterapia w praktyce (Poziomy 1-4)

Małgorzata Ostrowska

Szkoleniowiec / Dietetyk

Absolwentka Dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W Mauricz Training Center kieruje Poradnią Dietetyczną. W młodości borykała się z nadwagą i wahaniami nastroju, co wydaje się być elementem łączącym większość przedstawicieli tego zawodu. Każdy pacjent jest dla niej nowym wyzwaniem i czystą kartą. Unika kierowania się jednym wytyczonym szlakiem, bo schematy niepotrzebnie ograniczają. W pracy przede wszystkim stawia na partnerstwo. Przy wspólnym zaangażowaniu efekty są tylko kwestią czasu.

Prowadzone szkolenia:
Interpretacja wyników krwi

Małgorzata Wojtaszczyk-Pruszko

Szkoleniowiec

Magister wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Trener personalny i instruktor fitness od wielu lat. Obecnie specjalizuje się w zajęciach body&mind, takich jak bodyART, pilates oraz pilates na maszynach, trening funkcjonalny, jak również w szkoleniu z zakresu podstaw fitnessu. Absolwentka Szkoleń Roberta Steinbachera bodyART i Instytutu Pilates Michaela Kinga. Prowadziła grupę 8 kobiet pod kątem treningowym w projekcie Metamorfoza. Przez trzy lata szkoleniowiec i master trener w szkole Open Mind Health&Fitness Idea. Obecnie szkoleniowiec w Mauricz Training Center. Wciąż zgłębia wiedzę na rożnych szkoleniach, warsztatach i konwencjach. Właściciel Studia Shine Pilates & Fitnes w Szczecinie.

Prowadzone szkolenia:
Instruktor Fitness