Jakub Mauricz

CEO / Szkoleniowiec

Najbardziej rozpoznawalna twarz dietetyki sportowej w Polsce. Trener, dietetyk, szkoleniowiec, dydaktyk. Specjalizuje się w dietetyce sportowej i suplementacji w sportach siłowych i siłowo-szybkościowych. Współautor sukcesów największych polskich gwiazd sceny MMA: mistrzyni UFC – Joanny Jędrzejczyk, mistrza KSW – Mameda Khalidova oraz Michała Materli, Izuagbe Ugonoha i wielu innych. Redaktor prowadzący magazynu Body Challenge. Autor wielu publikacji naukowych oraz artykułów publikowanych w czasopismach eksperckich, popularnonaukowych i lifestylowych.

Prowadzone szkolenia:
Dietetyka i suplementacja (Poziomy 1-4)
Interpretacja wyników krwi
Żywienie kobiet w ciąży i dzieci

Honorata Dziel

Szkoleniowiec

Na co dzień skupia się na indywidualnej pracy z pacjentami, prowadząc Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu. Specjalizuje się w diagnostyce według TCM oraz planowaniu indywidualnych programów powrotu do zdrowia wraz z profilaktyką prozdrowotną, wykorzystując fizjoterapię, akupunkturę oraz dietetykę. Na specjalne życzenie Uniwersytetu Central Ostrobothnia University of Applied Sciences w Yliviesce- Finlandia prowadziła wykłady dla studentów oraz pracowników Uniwersytetu. Jest autorką cyklicznych artykułów do magazynu Trainer oraz Body Challenge. Pracuje z czołowymi polskimi sportowcami.

Prowadzone szkolenia:
Anatomia funkcjonalna z fizjologią ludzkiego ciała
Holistyczne podejście do pracy z pacjentem
Instruktor Fitness
Masaż i terapia manualna w sporcie
Trener personalny
Wstęp do akupunktury i igłoterapii suchej (Poziomy 1-2)

Krystian Dziel

Szkoleniowiec

Fizjoterapeuta, masażysta, trener, refleksolog, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista w diagnostyce nieprawidłowości motorycznych oraz zaburzeń mięśniowo-powięziowych. Pod jego opieką znajdują się zarówno osoby uskarżające się na bóle wynikające ze zmian degeneracyjnych układu ruchu jak i wybitni sportowcy biorący udział w zawodach sportowych na światowej scenie. Współpracując od wielu lat z małżonką – Honoratą Dziel, zafascynowany jest wpływem metod niekonwencjonalnych na proces zdrowienia pacjenta, stosując z wielkim sukcesem m.in. refleksologię stóp, akupunkturę.

Prowadzone szkolenia:
Masaż sportowy
Terapia manualna w sporcie

Maciej Bielski

Szkoleniowiec

Absolwent AWFiS Gdańsk, asystował w katedrach fizjologii i biochemii wysiłku fizycznego. Dzięki temu zyskał solidną wiedzę na temat procesów zachodzących w ludzkim organizmie podczas przemian stymulowanych treningiem. Trener przygotowania motorycznego, certyfikowany trener Crossfit oraz RKC Hardstyle Kettlebell. Specjalizuje się w metodyce treningowej, skupiając się na poprawie zdolności motorycznych – siły, szybkości, wydolności. Pracuje z zawodowymi sportowcami różnych dyscyplin: MMA, BJJ, futbolu amerykańskiego, lekkoatletyki, kitesurfingu, koszykówki, biegania.

Prowadzone szkolenia:
Metodyka treningu (Poziomy 1-2)
Metodyka treningu Kettlebell
Trener personalny
Trener przygotowania motorycznego

Dr Patrycja Szachta

Szkoleniowiec

Dyrektor ds. naukowych Centrum Medycznego VitaImmun w Poznaniu. Studia doktoranckie ukończyła w Klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jest autorką licznych publikacji z zakresu probiotyków, prebiotyków oraz alergii i nietolerancji pokarmowych w czasopismach polskich i zagranicznych. Wykładowca na konferencjach medycznych oraz warsztatach dla lekarzy, dietetyków i pacjentów.

Prowadzone szkolenia:
Probiotyki i nietolerancje pokarmowe w praktyce (Poziomy 1-2)
Żywienie kobiet w ciąży i dzieci

Małgorzata Drobczyńska

Szkoleniowiec

Magister MBA, specjalista ds. wdrażania innowacyjnych badań medycznych w Centrum Medycznym VitaImmun w Poznaniu. Posiada niemal 10 – letnie praktyczne doświadczenie w dziedzinie badań na nietolerancje pokarmowe i zaburzenia mikroflory jelitowej. Pasjonatka zdrowego żywienia i odpowiednio dopasowanej probiotykoterapii.

Prowadzone szkolenia:
Probiotyki i nietolerancje pokarmowe w praktyce (Poziomy 1-2)

Łukasz Sieńczewski

Szkoleniowiec

Absolwent dietetyki AWF w Poznaniu. W trakcie studiów prowadził badania z zakresu suplementacji w sporcie. Aktualnie specjalizuje się w tematyce diet eliminacyjno-rotacyjnych, zaburzeniach mikroflory jelit i celowanej probiotykoterapii oraz leczeniu żywieniowym i suplementacji u pacjentów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, miażdżycą, celiakią. Na co dzień zajmuje się żywieniem oraz suplementacją w chorobach autoimmunologicznych. Posiada certyfikat organizacji IFAA poziom IV z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie.

Prowadzone szkolenia:
Mikroflora jelitowa i nietolerancje pokarmowe (Poziomy 1-2)

Małgorzata Ostrowska

Szkoleniowiec / Dietetyk

Absolwentka Dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W Mauricz Training Center kieruje Poradnią Dietetyczną. W młodości borykała się z nadwagą i wahaniami nastroju, co wydaje się być elementem łączącym większość przedstawicieli tego zawodu. Każdy pacjent jest dla niej nowym wyzwaniem i czystą kartą. Unika kierowania się jednym wytyczonym szlakiem, bo schematy niepotrzebnie ograniczają. W pracy przede wszystkim stawia na partnerstwo. Przy wspólnym zaangażowaniu efekty są tylko kwestią czasu.

Prowadzone szkolenia:
Interpretacja wyników krwi

Małgorzata Wojtaszczyk-Pruszko

Szkoleniowiec

Magister wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Trener personalny i instruktor fitness od wielu lat. Obecnie specjalizuje się w zajęciach body&mind, takich jak bodyART, pilates oraz pilates na maszynach, trening funkcjonalny, jak również w szkoleniu z zakresu podstaw fitnessu. Absolwentka Szkoleń Roberta Steinbachera bodyART i Instytutu Pilates Michaela Kinga. Prowadziła grupę 8 kobiet pod kątem treningowym w projekcie Metamorfoza. Przez trzy lata szkoleniowiec i master trener w szkole Open Mind Health&Fitness Idea. Obecnie szkoleniowiec w Mauricz Training Center. Wciąż zgłębia wiedzę na rożnych szkoleniach, warsztatach i konwencjach. Właściciel Studia Shine Pilates & Fitnes w Szczecinie.

Prowadzone szkolenia:
Instruktor Fitness